Małgorzata Książek nowym trenerem w zespole HILLWAY

January 3rd, 2012

Do zespołu trenerów i konsultantów HILLWAY dołączyła Małgorzata Książek – doświadczony konsultant biznesowy, konsultant HR, trener biznesu i umiejętności miękkich, wykładowca.

Małgorzata Książek przez 6 lat na stanowiskach menadżerskich odpowiadała za rozwój sprzedaży czołowych polskich banków. Od 11 lat związana z obsługą klienta i sprzedażą produktów bankowych.

Na co dzień współtworzyła i wdrażała strategię sprzedażowo-marketingową, odpowiadała za rozwój dystrybucji, w tym tworzenie i rozwój programów partnerskich dla sieci sprzedaży, zarządzała siecią sprzedaży (struktury sprzedażowe centralne i terenowe). Współpracowała z agencjami w zakresie promocji produktów oraz kampanii marketingowych. Małgorzata w swojej pracy brała udział w projektach związanych z reorganizacją struktur, rekrutacją pracowników, wdrażaniem nowych modeli obsługi czy tworzeniem systemowych rozwiązań w zakresie motywacji pracowników. Monitorowała i analizowała wyniki finansowe, zarządzała grupami regionalnych menadżerów sprzedaży. Dodatkowo-analizowała potrzeby szkoleniowe, przygotowywała programy szkoleniowe i osobiście prowadziła warsztaty mające na celu rozwój umiejętności miękkich w zarządzanych zespołach.

Z wykształcenia ekonomista, doradca zawodowy i pedagog pracy. Obecnie również jako wykładowca współpracuje z Wyższą Szkołą Pedagogiczną TWP w Warszawie, gdzie na Wydziale Nauk Społecznych prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości i zarządzania.

Swoje doświadczenia zawodowe wykorzystuje w codziennej pracy realizując projekty doradcze i rozwijające kompetencje pracowników największych w Polsce firm i instytucji.

W zakresie szkoleń jej specjalnością są: zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta, HR i rozwój osobisty. Swoją osobowością motywuje uczestników szkoleń do rozwoju i chęci zdobywania nowych doświadczeń, a przykładami z doświadczeń osobistych utwierdza uczestników warsztatów, iż jeżeli chcą mogą osiągnąć założone cele.

Małgorzata jest osobą dynamiczną, konsekwentną, mocno nastawioną na realizację celów. Do pracy motywują ją wyzwania. Doskonale sprawdzam się w obliczu złożonych i skomplikowanych zadań. W HILLWAY również jako Konsultant podejmie się udziału w projektach consultingowych związanych z opracowaniem i wrażaniem strategii sprzedaży i obsługi Klienta dla największych w Polsce firm i organizacji.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , , Leave a comment

Leave a comment

Feed

http://www.arty.hostil.pl / Małgorzata Książek nowym trenerem w zespole HILLWAY